Hello

Kategori: Showbiz

FOTO/ Kejvina me pushime në Dubai. Por këtë herë më shumë se format, vëmendje merr djali misterioz në krah të saj  

Ajo tashmë është e famshme për bukurinë dhe format e saj seksi, të cilën e kanë bërë që të jetë vazhdimisht në vëmendje të mediave rozë. Por këtë herë duke postuar në rrjetet e saj sociale një grup fotosh nga…

FOTO/Bella Hadid bën një postim kundër Izraelit dhe rrjeti shpërthen!

Topmodelja Bella Hadid ka shpërthyer një stuhi në Instagram. Ajo ka publikuar tek 42 milion ndjekësit e saj në Instagram, një seri karikaturash të cilat e cilësonin Izraelin si “pushtues” dhe i quante palestinezët “të shtypur”.   View this post…

FOTO/ Nga Ibiza modelja përshëndet fansat dhe ‘përvëlon’ rrjetin

Kishte disa kohë që i mungonte fansave dhe rrjeteve sociale, por Demi Rose ka thyer “akullin” dhe ka ndezur temperaturat me pozat e fundit. Ajo ka përshëndetur ndjekësit e saj në Instargam me disa foto tepër të nxehta nga pushimet…

FOTO/Ava Max, mbesa e Nora Malaj

Ava Max është një prej emrave më të njohur të muzikës në botë, e cila nuk ngurron aspak ta tregojë kudo me krenari origjinën e saj shqiptare. Ajo është mbesa e Nora Malajt.   View this post on Instagram  …

VIDEO-FOTO/Plas skandali i radhës në “Për’puthen”, Murati shumë shpejt do bëhet baba për herë të parë

Shumë personazhe në “Për’puthen” janë përfolur për një jetë të dyfishtë. Çështja e klikimeve dhe reklamës që ata marrin, deri diku i ka detyruar që të mbajnë një lojë sikur qëndrojnë në emision për të gjetur shpirtin binjak. Murati është…

FOTO-VIDEO/Sara dhe Atdheu lënë përfundimisht “Për’puthen”

Një tjetër çift del nga emisioni “Për’puthen”.  Sara dhe Atdheu kanë lënë përfundimisht “Për’puthen”, për të vijuar njohjen jashtë emisionit. Ishte Sara ajo që tërhoqi deklaratën për Gelianin. Të njëjtën gjë bëri edhe ky i fundit në lidhje me Sarën….

FOTO/ Dua Lipa nderon Amy Winehouse, shfaqet në ‘Brit Awards’ e veshur si ikona e muzikës

Këngëtarja me origjiën shqiptare, Dua Lipa i ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj në ndarjen e çmimeve BRIT Awards 2021. Ajo nderoi ikonën e muzikës, Amy Winehouse duke u shfaqur me të njëjtin model flokësh që mbante Winehouse….

Ndahet çifti i njohur i “Për’puthen”/ Jasmina akuzon Andin për lidhje me këngëtaren e njohur

Andi dhe Jasmina nuk janë më çift. Një foto që ka shpërndarë Jasmina në rrjetet sociale, dëshmon për ndarjen. Ndonëse dyshja ka pak kohë që u larguan nga “Përputhen”, dhe u shprehën se do ta vazhdojnë njohjen jashtë programit, kjo…

“Nuk mund ta besoj”, këngëtarë e reperë prekin zemrat e ndjekësve me dedikimet për Mehmet Qemën (FOTO)

Kryeqyteti u trondit mbrëmjen e djeshme nga një ngjarje e rendë, ku një i ri mbeti i vdekur në lagjen ‘5 Maji’. 27-vjeçari Mehmet Qema u qëllua me armë për vdekje nga shoku i tij, Marjus Dema. Autori është dorëzur…

FOTO/Shkurte Gashi kapet duke blerë rroba tek ‘gabi’

Shkurte Gashi konsiderohet si një ndër këngëtaret më të paguara. Ajo është një emër mjaft i dashur për publikun shqiptar, ndërsa nuk ka të ndalur me sukseset e saj sa i takon projekteve muzikore. Nëse mendoni se blerjet ajo i…

U kap keq me produksionin, Ledjana largohet nga “Për’puthen”

Konkurrentja e “Për’puthen”, Ledjana, ka njoftuar ndjekësit në Instagram se ajo është është larguar nga emisioni më i ndjekur i Top Channel, ndërkohë që ka mbyllur edhe adresën personale. Në puntatën e së premtes, Ledjana u kap me produksionin dhe…

Semi Jaupaj pranon ndarjen me Bojken Lakon: Do ngelet një mik i zemrës!

Bojken Lako dhe Semi Jaupaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas shumë vitesh bashkë. Këtë detaj e ka zbuluar vetë këngëtarja dje në “Kënga Magjike”, ku merr pjesë me këngën “Jetike”. “Bojkeni do ngelet një mik i imi i…

FOTO/ Kim Kardashian e ‘djeg’ përsëri rrjetin me pozat e saj nga bregdeti

Pas divorcit me burrin e saj, ajo tashmë nuk përmbahet më dhe po thyen gjithë rrjetet sociale me pozat që po poston në profilet e saj. Ylli televiziv, Kim Kardashian vazhdon të frekuentojë vende të ndryshme gjithandej. Si një “mami…

Bebe Rexha flet për armiqësinë mes Dua Lipës dhe Rita Orës

Gjatë një interviste për gazetën e njohur ‘The Sun’, Bebe Rexha është shprehur se nuk është e sigurt që ‘grindja’ e Dua Lipa dhe Rita Ora do të marrë fund ndonjëherë. Këngëtarja 31 vjeçare, disa kohë më parë, ka tentuar…

Arbana Osmani ndan foton e ëmbël nga Milano, feston ditëlindjen së bashku me Eduartin

Moderatorja Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj Eduart Grishaj kanë festuar dje ditëlindjene përbashkët në Milano të Italisë. Arbana ka lindur më 7 maj të vitit 1983 dhe sot ka mbushur 38 vjeç, Eduarti ka lindur 4 vite pas partneres,…

Anita Haradinaj: ‘Nusja e Komandantit’ është titulli më me nder që mbaj!

Anita Haradinaj ka treguar detaje të reja nga jeta e saj private dhe marrëdhënia që ka me bashkëshortin e saj, Ramush Haradinajn. Ajo gjithashtu ka prekur dhe kohën e luftës, ku tha se ajo vetë në atë kohë jetonte në…

“Stërgjyshi im ishte grek”, Anxhela Peristeri: S’e kam mohuar asnjëherë se jam shqiptare!

Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në “Eurovision” me këngën “Karma”. Ajo do të ngjitet në skenën e madhe në natën e dytë, në datë 20 maj dhe do të jetë e 11-ta në radhë për të kënduar….

FOTO/ Aktorë, këngëtarë, e deri te anëtarët e familjes mbretërore. A janë këta të dashurit dhe dashnorët e këngëtares më të famshme shqiptare?  

Nuk mund të themi se ajo e ka ngritur karrierën e saj si shumë artiste duke shkuar nga një krevat në tjetrin, pasi talenti i saj spikat sot në botë, por edhe këngëtarja më e famshme shqiptare ka pasur mjaftë…

Historia prekëse në ‘Përputhen’/ Mevlani i bën të gjithë të shpërthejnë në lot

Puntata e sotme në ‘Përputhen’ ka qenë tejet e veçantë dhe emocionuese. Surpriza për Mevlanin nga mamaja e tij i ka bërë të gjithë që të përloten. Përmes një videoje mamaja e tij tha se djali është larguar nga vendi…

FOTO/ Diva e pop-it me origjinë shqiptare, shikoni në çfarë luksi jeton

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është pronarja e një vile në Hollywood Hills, në Kaliforni. Ajo e bleu shtëpinë në vitin 2018 me një çmim prej ,072,000 dollarë. Oborri në natyrë është i mjaftueshme për t’i bërë mysafirët të…

FOTO/ Kim Kardashian ushtrohet në palestër, por askush s’e ka mendjen te stërvitja… Uffff!  

Vera po vjen dhe si zakonisht as Kim Kardashian nuk rri dot rehat pa i shtuar edhe më shumë temperaturat e larta… Pas divorcit ajo ka nisur t’i kushtojë më tepër vëmendje vetes dhe pa dyshim gjithçka përqendrohet te fiziku,…

Ardit Gjebrea zgjedh këngëtaren shqiptare si bashkëprezantuese për ‘Kënga Magjike’

Producenti dhe moderatori i ‘Këngës Magjike’, Ardit Gjebrea, ka zbuluar emrin e bashkë-prezantueses që do ta shoqërojë gjatë netëve finale të festivalit. Ajo është Marsela Çibukaj, e cila do e shoqërojë në tre netët e ‘Këngës Magjike’. Marsela nga ana…

VIDEO/ ‘Profesori’ i jep lamtumirën serialit ‘La Casa de Papel’

Aktori Alvaro Morte i ka dhënë lamtumirën serialit shumë të ndjekur ‘La Casa de Papel’. Me një video nga sheshxhirimi i sezonit të pestë të serialit, ‘profesori’ ka zbuluar se sapo është larguar pas përfundimit të xhirimeve për finalizimin e…

Jasminës i dedikojnë këngë! Po Andi si reagoi?

Disa prej konkurrentëve të ‘Përputhen’ kanë nisur karrierën si këngëtarë, e një prej tyre është dhe Alessandro Mehmeti. Ai i ka kushtuar një këngë Jasminës, e cila tashmë nuk është më pjesë e ‘Përputhen’. Vetë Jasmina ka publikuar në Instagram…

U shty për shkak të pandemisë, zbulohet data e koncertit të Malumës në Tiranë

Pandemia e Covid-19 ka bërë që shumë koncerte në të gjithë botën të shtyhen. Një nga koncertet që pritej të realizohej në Shqipëri vitin që lamë pas, ishte ai i artistit Maluma. Duke qenë se edhe vendet e Europës po…

VIDEO/Princ William dhe Kate hapin një kanal në Youtube: “Bëj kujdes se çfarë thua!”

Kate Middleton dhe Princi William kanë njoftuar se kanë hapur një kanal në YouTube. Duka 38 vjeç dhe Dukesha e Kembrixhit, 39 vjeç, postuan një video prej 25 sekondash në kanalet e tyre të quajtur: ‘Mirësevini në kanalin tonë zyrtarë…

“Bishti qenit, bisht qeni mbetet”, Meridiani nxjerr fakte të rënda: Nxirrni debatin e plotë të Sindit me Arjan Konomin

Emisioni “Për’puthen” vijon të shkaktojë shumë lajme. Duket se pamjet gjatë xhirimeve priten në disa sekuenca para se të jepen në televizion, duke fshehur kështu disa deklarata tronditëse. Pak ditë më parë në emisionin “Për’puthen” ndodhi një situatë e pazakontë, pasi…

Rrëfehet Melisa: “Olsa më mohoi dashurinë”

“Olsa më ka penguar pëlqimin tim kryesor, që sot është dashuria e jetës sime… Olsa më mohoi dashurinë!”. Kjo është një pjesë nga deklarata e fortë që ka bërë Melisa, gjatë emisionit “Roped With Olsi”. Nuk kanë kaluar shumë ditë…

“Pusho ti, pusho se ta kam inatin pederast”, Rezart Veleshnja nuk përmbahet ndaj Agron Llakajt: Të t’i themi edhe ne ato gjëra që dimë për ty?

Aktori i spektaklit të humorit “Portokalli”, Rezart Veleshnja, duket se ka hatërmbetje me Agron Llakajn. E gjitha nisi nga një skeç në emisionin “Al Pazar”, ku aktorët e këtij spektakli imituan emisionin “Për’puthen”. Në një pjesë të rolit, Llakaj i…

“Sex and the City” vjen së shpejti, por pa Samantën! Vajza me ngjyrë do t’a zëvendësojnë

Kasti i ristartimit të “Sex and the City” përfshin të gjithë personazhet tuaj të preferuar, me përjashtim të Kim Cattrall, e cila ka vendosur të mos përsërisë më rolin e saj si Samantha Jones. Një karakter i drejtpërdrejtë dhe pa…

“Aleksi është homoseksual”, aktori i humorit nuk ia përton Rezart Veleshnjas. Nxjerr videon

Aktori i humorit Rezart Veleshnja bëri dje një deklaratë të fortë për kolegun e tij, Aleks Seitaj në emisionin “Shqipëria Live”. Teksa po fliste për banalitetin në art dhe krijimtari, Veleshnja tha se një nga paroditë e Aleksit nuk duhet…

Modelja pozon me bikini, vëmendjen e marrin bizhuteritë me çmimin e majmë

Bashkëshortja e këngëtarit Justin Bieber, modelja Hailey është një ndër më të ndjekura në rrjetet sociale, ku numëron 34.2 milion ndjekës. Ajo tërheq vëmendjen me stilin e saj të veçantë. Së fundmi, modelja ka publikuar një foto me bikini dhe…

VIDEO/Dua Lipa thyen rekordin e klikimeve me këngën “Don’t Start Now”

Dua Lipa shënon një tjetër rekord klikimesh. Artistja me origjinë shqiptare arriti 500 milion klikime në kanalin “YouTube” me këngën “Don’t Start Now”. Kjo është kënga e shtatë e shoqëruar me videoklip, e cila arrin këtë shifër rekord të klikimeve….

Pirro Çako, baba për herë të dytë

Kantautori Pirro Çako është bërë sërish baba. Në jetë ka ardhur Amadeus, i cili është vëllai i vogël i Anthony, djalit që Pirro Çako ka nga martesa me soprano Inva Mula. Burime për ‘Bordo’ bëjnë me dije se pak javë…

“Spice Girls” ribashkohen! Zbulohen detajet e projektit të ri

Më së fund sërish bashkë! Spice Girls është grupi simbol i viteve ’90, të cilat u ndanë në vitin 2000. Projekti që do t’i ribashkojë nuk është një turne koncertesh, ashtu sikurse ndodhi në vitin 2019, por vazhdimi i filmit…