FOTO/ Pas disa ndarjeve, supermodelja në krahët e një mashkulli tjetër

Supermodelja Adriana Lima ka prezantuar partnerin e saj të ri në Instagram. Pas divorcit nga Marko Jarić, Lima ishte në një lidhje afatgjatë me shkrimtarin Metin Har, më pas në një lidhje të shkurtër me biznesmenin turk Emir Ujar, dhe tani ajo ka pozuar shumë afër me një djalë të ri, për të cilin fansat ‘betohen’ se është i dashuri i saj.

Lima publikoi një seri fotografish nga festa e ditëlindjes së mikut të saj dhe me atë rast tregoi se në të gjitha fotot ajo ishte duke përqafuar një djalë të ri me një këmishë blu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima)

 

Image

Image

Shikime: 4
Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *